Hledáme Home stagera

Zajímáte se o trendy a rádi si hrajete s detaily? Nechybí Vám představivost a nadšení pro něco, co dává smysl? Máte rádi výzvy, díky nimž dokážete udělat ostatní šťastnými? Pak jsme pro Vás ta správná volba!

Jsme rozvíjející se dynamická společnost nesoucí hrdě název APLU s.r.o., jejíž nedílnou součástí jsou tři samostatné divize. Působíme v oblasti realit, investic, financování a nezapomínáme ani na energii, bez které to jednoznačně nejde.

A protože jsou reality energicky stále se vyvíjející „mechanismus“, sháníme kvalitního Homestagera, který dokáže prodávající se nemovitost proměnit v hotový zázrak!

Náplň práce:

Ilustrační obrázek
  • Komunikace se zákazníky a styk s nimi, práce převážně v terénu

  • Osobní schůzky a konzultace s klienty

  •  Prohlídky nemovitostí a pozemků, provádění jejich vyhodnocení
  • Tvorba nabídek, návrhů, cenové kalkulace, sestavení doporučení na realizaci
  • Realizace, dekorování a přetvorba interiérů, exteriérů, pozemků
  • Spolupráce s ostatními kolegy APLU týmu

Jaké máme představy o kandidátovi?

  • SŠ vzdělání
  • Požadována praxe a zkušenosti v oboru HS, foto-staging výhodou, nikoli podmínkou
  • Zkušenosti v oblasti realit velkou výhodou
  • Perfektní komunikační a organizační schopnosti, přátelské a seriózní vystupování
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Umění přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí
  • Cit pro detail, estetiku i trendy

    A konečně to, co Vás nejvíc zajímá. Co nabízíme my Vám?​​​​​​​

    • Zázemí stabilní společnosti
    • Přátelský kolektiv, který s Vámi bude rád spolupracovat
    • Firemní benefity

    Oslovila vás nabídka pracovního místa? Napište nám!

    Ovládací prvek Obrázek
    2613návštěv za poslední měsíc